Ücretsiz Keşif, Uygun Fiyat, Garantili İmalat ve Montaj

IŞIKLI TABELA

Sanko Reklam 1993 yılından itibaren Açık Hava Reklamcılık sektöründe faliyetlerine başladığından bu güne kadar tabela, tabela imalatı ve üretimi yapmaktadır. Işıklı tabela işletmelerin geceleri karanlıkta tabelanın vermiş oldugu ışıkla firmaya hitap eden tabelayı görmemizi sağlar. Tabela her işletmenin yerini belirlemeye yardımcı olur gideceğimiz işletmelerin adresini bulmakta tabeladan yararlanabiliriz. Her firmanın işletmelerin farklı logosu, yazı fontları farklı dizaynda tasarlanıp dizayn edilmektedir. Sanko Reklam olarak açık hava reklamcılığında tüm işletme firmalarına uzman ekibimizle modern ve estetik grafik tasarım hizmeti veriyoruz, sonrada belirlemiş olduğumuz tasarımın üretimine geçerken yapılacak işin malzemelerini belirledikten sonra imalat aşamasında tabela konusunda uzman personelimiz ve montaj ekibimiz tarafından garantili anahtar teslimi projeleri Sanko Reklam olarak müşterilerimize vermenin gururunu yaşıyoruz.

Işıklı tabela bir çok farklı malzemelerden imalatı yapılmaktadır. Işıklı tabelalarda en çok malzeme olarak akrilik pleksi glas kullanılır. Akrilik pleksi glas ışık geçirgenliği olduğundan dolayı ışıklı tabela yapımında kullanılır. Işıklı polikarbon tabela, ışıklı vinil germe tabela fiyatları pleksi kutu harf tabelalarından daha uygundur. Işıklı tabela imalatında akrilik pleksi glas farklı renklerde ve farklı desenlerde pleksi kutu harf, paslanmaz kutu harf, alüminyum kutu harflerin üretimini, imalatını ve montajını yapmaktayız.

Işıklı tabela dış mekan ve iç mekanda işletmelerin kapı girişlerinde, ofis kapısı girişinde, dükkanların alnında, banko önünde, banko arkasına ışıklı kutu harf ve ışıklı tabela yapmaktadır. İşletmelerin en çok tercih ettiği görsellik ve görünebilirlik açısından tabela çeşitlerinden biri de ışıklı tabela olmasıdır.

ışıklı tabela çeşitleri ışıklı led tabela, ışıklı kutu harf tabela, ışıklı pleksi tabela, ışıklı kapı tabelası, ışıklı ofis tabelası, led ışıklı tabela, ışıklı kuaför tabelası, ışıklı dükkan tabelası, ışıklı kurumsal firma tabelası, ışıklı rezidans tabelası, ışıklı cafe tabelası, ışıklı pastane tabelası, ışıklı hastane tabelası, ışıklı börekçi tabelası, ışıklı inşaat tabelası, ışıklı yönlendirme tabela, ışıklı otel tabelası

Işıklı tabela ihtiyacınızda ücretsiz keşif, uygun fiyat, garantili imalat ve montajınızda size Sanko Reklam olarak bir telefon ya da bir mail kadar en yakınınızdayız.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

ışıklı tabela istanbul, anadolu yakası ışıklı tabela, avrupa yakası ışıklı tabela, maltepe ışıklı tabela, kadıköy ışıklı tabela, ataşehir ışıklı tabela, kartal ışıklı tabela, pendik ışıklı tabela, bostancı ışıklı tabela, üsküdar ışıklı tabela, tuzla ışıklı tabela, gebze ışıklı tabela, bağdat caddesi ışıklı tabela, altunuzade ışıklı tabela, fındıklı ışıklı tabela, adalar ışıklı tabela, acıbadem ışıklı tabela, beykoz ışıklı tabela, kavacık ışıklı tabela, yenisahra ışıklı tabela, sultanbeyli ışıklı tabela, sarıgazi ışıklı tabela, sancaktepe ışıklı tabela, suadiye ışıklı tabela, ümraniye ışıklı tabela, samandıra ışıklı tabela, küçükyalı ışıklı tabela, çekmeköy v, cevizli ışıklı tabela, fenerbahçe ışıklı tabela, kozyatagı ışıklı tabela, içerenköy ışıklı tabela, koşuyolu ışıklı tabela, caddebostan ışıklı tabela, göztepe ışıklı tabela, hasanpasa ışıklı tabela, çapa ışıklı tabela, mecidiyeköy ışıklı tabela, beşiktaş ışıklı tabela, şişli ışıklı tabela, eminönü ışıklı tabela, taksim ışıklı tabela, esenler ışıklı tabela, gaziosmanpaşa ışıklı tabela, beylikdüzü ışıklı tabela, aksaray ışıklı tabela, laleli ışıklı tabela, beyazıt ışıklı tabela, levent ışıklı tabela, sultangai ışıklı tabela, bakırköy ışıklı tabela, bağcılar ışıklı tabela, fatih ışıklı tabela, eyüp ışıklı tabela, başakşehir ışıklı tabela, bahçelievler ışıklı tabela, avcılar ışıklı tabela, beyoğlu ışıklı tabela, güngören ışıklı tabela, kağıthane ışıklı tabela, küçükçekmece ışıklı tabela, büyükçekmece ışıklı tabela, sarıyer ışıklı tabela, zeytinburnu ışıklı tabela.