Ücretsiz Keşif, Uygun Fiyat, Garantili İmalat ve Montaj

LED TABELA

Sanko Reklam 1993 yılından itibaren Açık Hava Reklamcılık sektöründe faliyetlerine başladığından bu güne kadar tabela, tabela imalatı ve üretimi yapmaktadır. Işıklı tabela işletmelerin geceleri karanlıkta tabelanın vermiş oldugu ışıkla firmaya hitap eden tabelayı görmemizi sağlar. Tabela her işletmenin yerini belirlemeye yardımcı olur gideceğimiz işletmelerin adresini bulmakta tabeladan yararlanabiliriz. Her firmanın işletmelerin farklı logosu, yazı fontları farklı dizaynda tasarlanıp dizayn edilmektedir. Sanko Reklam olarak açık hava reklamcılığında tüm işletme firmalarına uzman ekibimizle modern ve estetik grafik tasarım hizmeti veriyoruz, sonrada belirlemiş olduğumuz tasarımın üretimine geçerken yapılacak işin malzemelerini belirledikten sonra imalat aşamasında tabela konusunda uzman personelimiz ve montaj ekibimiz tarafından garantili anahtar teslimi projeleri Sanko Reklam olarak müşterilerimize vermenin gururunu yaşıyoruz.

Led tabela bir çok farklı malzemelerden imalatı yapılmaktadır. Işıklı led tabelalarda en çok malzeme olarak akrilik pleksi glas kullanılır. Akrilik pleksi glas ışık geçirgenliği olduğundan dolayı ışıklı led tabela yapımında kullanılır. Işıklı led polikarbon tabela, kayan yazı, kayan yazı tabela, ışıklı led vinil germe tabela fiyatları pleksi kutu harf tabelalarından daha uygundur. Işıklı led tabela imalatında akrilik pleksi glas farklı renklerde ve farklı desenlerde pleksi kutu harf, paslanmaz kutu harf, alüminyum kutu harflerin üretimini, imalatını ve montajını yapmaktayız.

Led tabela dış mekan ve iç mekanda işletmelerin kapı girişlerinde, ofis kapısı girişinde, dükkanların alnında, banko önünde, banko arkasına ışıklı led kutu harf ve ışıklı led tabela yapmaktadır. İşletmelerin en çok tercih ettiği görsellik ve görünebilirlik açısından tabela çeşitlerinden biri de ışıklı tabela olmasıdır.

ışıklı led tabela çeşitleri ışıklı led tabela, ışıklı led kutu harf tabela, ışıklı led pleksi tabela, ışıklı led kapı tabelası, ışıklı led ofis tabelası, led tabela, ışıklı led kuaför tabelası, ışıklı led dükkan tabelası, ışıklı led kurumsal firma tabelası, ışıklı led rezidans tabelası, ışıklı led cafe tabelası, ışıklı led pastane tabelası, ışıklı led hastane tabelası, ışıklı led börekçi tabelası, ışıklı led inşaat tabelası, ışıklı led yönlendirme tabela, ışıklı led otel tabelası

Işıklı led tabela ihtiyacınızda ücretsiz keşif, uygun fiyat, garantili imalat ve montajınızda size Sanko Reklam olarak bir telefon ya da bir mail kadar en yakınınızdayız.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

led tabela istanbul, anadolu yakası led tabela, avrupa yakası led tabela, maltepe led tabela, kadıköy led tabela, ataşehir led tabela, kartal led tabela, pendik led tabela, bostancı led tabela, üsküdar led tabela, tuzla led tabela, gebze led tabela, bağdat caddesi led tabela, altunuzade led tabela, fındıklı led tabela, adalar led tabela, acıbadem led tabela, beykoz led tabela, kavacık led tabela, yenisahra led tabela, sultanbeyli led tabela, sarıgazi led tabela, sancaktepe led tabela, suadiye led tabela, ümraniye led tabela, samandıra led tabela, küçükyalı led tabela, çekmeköy led tabela, cevizli led tabela, fenerbahçe led tabela, kozyatagı led tabela, içerenköy led tabela, koşuyolu led tabela, caddebostan led tabela, göztepe led tabela, hasanpasa led tabela, çapa led tabela, mecidiyeköy led tabela, beşiktaş led tabela, şişli led tabela, eminönü led tabela, taksim led tabela, esenler led tabela, gaziosmanpaşa led tabela, beylikdüzü led tabela, aksaray led tabela, laleli led tabela, beyazıt led tabela, levent led tabela, sultangai led tabela, bakırköy led tabela, bağcılar led tabela, fatih led tabela, eyüp led tabela, başakşehir led tabela, bahçelievler led tabela, avcılar led tabela, beyoğlu led tabela, güngören led tabela, kağıthane led tabela, küçükçekmece led tabela, büyükçekmece led tabela, sarıyer led tabela, zeytinburnu led tabela.